Sık Sorulan Sorular

Alışveriş için sayfaya üye olmak gerekli midir?

Üye olmanız gerekmemektedir. Sayfanın sağ üst köşesindeki Üye Ol kutucuğuna tıklayarak veya Üye Olmadan devam et seceneğini seçerek işleminize devam edebilirsiniz.

Üye olmanız size bir çok avantaj getirir. Üye olurken bilgilerinizi bir kereye mahsus girmeniz halinde, bundan sonraki alışverişlerinizde bütün bilgilerinizi girmenize gerek kalmaz ve böylece alışveriş için zaman kazanırsınız. Üyelik bilgileriniz hiçbir şekide üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Üye olmadan sadece haberlerimizi ve avantajları öğrenmek istiyorsanız, mail bültenimize e-posta adresinizi ekleyebilirsiniz.

Üye olurken girmiş olduğunuz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulur ve 3. şahıs, kurum, kuruluşlar ile paylaşılmaz. Üyelik formunda, yazacağınız e-posta adresini, siteye her girişinizde kullanacağınız için sabit bir posta adresi tercih etmenizi rica ediyoruz. Bu şekilde alışverişiniz ile ilgili olası problemlerde size ulaşmamız daha kolay olacaktır. İsim ve soyadı bilgileriniz hem sizinle iletişime geçmemizde hem de ürünleri size en kısa sürede teslim edebilmemizde önemli rol oynar. Lütfen isim ve soyadı alanını doldurunuz. Cep telefonu numaranızı özellikle siparişleriniz konusunda bir aksilik yaşanması halinde hızlı davranabilmemiz için yazınız.

Sitenizde aldıgım ürünü nasıl bulabilirim?

Sipariş verdiğiniz her ürün email adresinize gelir. Arzu ederseniz, üye sayfanızdan da bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Hangi ödeme kanallarını kullanabilirim?

Kredi kartı veya banka kartı ile, havale yaparak ya da kapıda ödeme yoluyla ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Sitenizin güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

SSL sertifikası ile güvenlik sağlanmaktadır.

Kredi kartı güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

SSL Sertifikası ile ödemelerinizi 3D security ile güvenle yapabilirsiniz. 

Gizlilik ilkeleriniz nedir?

Gizlilik politikası sayfamızda belirtildiği üzere kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslar ile paylaşılmaz ve / veya satılmaz. Bu bilgiler- ad-soyad-adres-telefon-emailiniz ve aldığınız ürünlerle sınırlıdır. Kredi kartı bilgilerinizi didosh home ve personelinin hiçbir koşul altında görme ve kaydetme imkanı yoktur.

Üyeliğimi iptal edebiliyor muyum?

Evet, istediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilmektesiniz. İptal sonrası kişisel bilgileriniz didoshome tarafından kullanılmaz.

Havale ile ödeme nasıl yapabilirim?

Banka havalesi yoluyla ödeme yapmak isterseniz, lütfen bizimle irtibata geçiniz:

Email : didemunlu@gmail.com veya 0-532-345-4610 whatsapp numarasına yazarak havale bilgilerimizi alabilirsiniz.

Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Yurtiçi Kargo ile anlaşmamız vardır. Ancak Yurtiçi Kargonun erişmediği noktalarda Sürat Kargo ile şansımızı deniyoruz, o da olmaz ise PTT Kargo ile gönderimizi sizlere ulaştırmaktayız.

Bu arada yurt dışından alışveriş yapacaklar için (EN) sayfamıza girmelerini salık veririz çünkü fiyatlarımıza kargo dahil olduğu için Türkiye fiyatlarımız ile yurtdışına gönderi yapamamaktayız. Teşekkür ederiz.

Eskişehir Web Tasarım