Hediye Paketi

Didosh Home olarak isterseniz hediye paketinizi de yapıyoruz. Tamamiyle kraft kağıt kullanarak ve orijinal süslemesi ile arzu ettiğiniz yere gönderiyoruz.

Alışverişinizi bitirir bitirmez, lütfen bize hediye isteğinizi yazılı olarak bildiriniz. 

Hediyenize not da eklemek istiyorsanız, 100-yüz karakteri geçmemek üzere yazmış olduğunuz yazınızı da hediyenin içine ilave ederiz. E postanızda yazınızı da gönderebilirsiniz. Yazdığınız yazının tırnak işareti veya parantez içine alınması ve açık olarak anlaşılır şekilde gönderilecek not yazısının belirtilmesi gerekmektedir.

Site Kullanımı bölümünde belirtilen 14.paragrafa dikkat etmek gereğini göz önünde tutunuz:

"Kullanıcılar ve Üyeler, site’yi kullanırken genel ahlaka ve adaba, yürürlükteki tüm ulusal ve uluslararası kanunlara ve nizamlara, iletişim ve internet güvenliğine uygun olarak hareket etmek ile yükümlüdür. Kullanıcıların siteye ekleyecekleri her türlü ifade, yorum, yazı, resim, görsel ve sair her türlü bilgi ve belge genel ahlaka ve adaba ve ilgili ulusal ve uluslararası mevzuata uygun içerik ve şekilde olmalıdır."

Lütfen adınızı soyadınızı, kendi adresinizi ve hediyenin ulaşmasını istediğiniz ismi ve adresini açık ve ayrıntılı (Mahalle, cadde veya sokak, kapı veya apartman numarası, daire numarası vs.) olarak belirtiniz. Hangi ürünü aldığınızı ürün sayfasındaki sağ üst köşedeki ürün kodunu da yazarak bize bildiriniz, telefon numaranızı da yazmayı unutmayınız.

Size böyle bir hizmeti de sunmaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirterek, keyifli alışverişler dileriz.

Didosh Home 

Eskişehir Web Tasarım