Teslimat & İade

Teslimat Şartları 

Gün içinde stok ve ödeme onayı alınan siparişiniz üye tarafından belirtilen teslimat adresine öncelikli olarak YURTİÇİ Kargo ile, eğer bölgenizde YURTİÇİ yok ise Sürat Kargo ile, o da yok ise PTT Kargo yolu ile teslim edilir. Aksi durumlarda sizinle irtibata geçilir.

Siparisinizi verdikten sonra ürün hazırlama işlemine geçilmektedir. Bu imalat aşaması süresi fabrikamızın yoğunluğuna göre (en az 3 hafta olmak üzere) değişim gösterebilmektedir. Bu nedenle bizimle irtibata gecip imalat süresini öğrenebilirsiniz.

Ürününüz hazır olduğunda kargoya verilmeden önce size bilgi veriyoruz:

Teslimat süreleri 0-500 km mesafelerde 2 iş günü, 500 km üzeri mesafelerde 3 iş günü sürebilir.

Tüm gönderiler kargo tarafından belirtilen adrese ve ilgili şahsa yapılır. Teslimat sırasında imzanız ve kimliğinizi göstermeniz sorulabilir.

Siparişinizi hediye olarak farklı bir adrese göndermek istiyor iseniz fatura ve sevkiyat adreslerini ayrı ayrı girmeyi unutmayınız.

Teslimat gecikmesindeki en büyük sorun adres bilgilerinin eksik girilmesidir. Lütfen ayrıntılı olarak eksiksiz adres giriniz.

Kargoyu teslim aldığınızı kabul edince kargocunun işi biter ve kargodan sorumlu olmaz.

Eğer aldığınız ürün(ler), kargo firması size ürünü teslim ederken gözle görülür bir şekilde hasarlı ise lütfen hasarlı olan paketi almayınız ve bunu kargocunuza göstererek ve tutanağını aldırarak iade ettiriniz ve bu durumu bize bildiriniz.

Sipariş ettiğiniz ürün belirtilen süre içinde teslim edilmemişse veya siparişle ilgili bir sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle irtibata geçiniz. (0532 345 4610 / 0536 713 9493) (didemunlu@gmail.com)

 

KAPIDA ÖDEME YAPMAK İSTİYOR İSENİZ LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ> didemunlu@gmail.com / 0532 345 4610 - NOT: KAPIDA ÖDEME SİZE ÖZEL HAZIRLANAN ÖLÇÜLÜ ÜRÜNLER İÇİN YAPILAMAMAKTADIR).

Siparişinizi verdiğiniz ve onayını aldığınızda size bir email gönderilir ve siparişiniz bize ulaşır. Bunu takiben ürün hazırlanma aşamasına geçilir.

Kargo firmalarından doğabilecek gecikme hasar kayıp ve diğer sorunlardan didoshome.com sorumlu değildir.

 

İade ve Değişim Şartları

Didosh Home – www.didoshome.com müşterilerinin memnuniyetine herzaman en yüksek değeri ve hassasiyeti gösterir.

Eğer herhangi bir sebepten dolayı ürün veya ürünlerimizden memnun olmadı iseniz (boyut, renk ve/veya kumaş dokusu vb.) geri gönderimlerinizi FATURA KESIM TARİHİNDEN 14 GÜN İÇERİSİNDE memnuniyetle kabul ederiz. Size özel ölçülerde hazırlanan ürünler bu kapsama girmez.

İade edeceğinize veya değişim yapacağınıza dair bize bildirim yapmanız zorunludur. Bildirimi e-mail veya mesaj yolu ile veya telefon ederek yapabilirsiniz.

Email veya mesaj yolu ile bildirim yaparsanız sizinle telefon aracılığı ile iletişime geçme hakkını didoshome.com saklı tutar.

 

Büyük önem arzeden aşağıdaki şu şartlara dikkat edilmesi gerekmektedir:

 1. Ürün veya ürünleri bizim size kestiğimiz orjinal fatura ve/veya irsaliyesi ile ve varsa üzerindeki kargo firmasının yükleme etiketini de paket içine koyarak gönderiniz
 2. İade edilecek ürün veya ürünler kendi orjinal hallerinde olmalıdır. Giyilmemiş, kesinlikle yıkanmamış ve/veya kuru temizleme yapılmamış, üzerine koku sinmemiş, lekelenmemiş, zarar görmemiş, orjinal paketi ile paketlenmiş olmalıdır.
 3. İade veya değişim için göndereceğiniz paketlerin kargo ücreti size(müşteriye) aittir.

 

Dikkat arzeden diğer hususlar:

 • İade için tam ve eksiksiz adres yazınız: Didem Ilter Coskuner, Yurtiçi Kargo Tepebaşı Şubesi, Tepebaşı-ESKISEHIR
 • Ürün mümkünse orijinal paketinde geri gönderilmelidir.
 • Özellikle kırılacak ürünler güvenli ve sağlam ve baloncuklu naylon ile çoklu defa sarılarak ve konulan kutuda sallanmadığından emin olunarak kargoya teslim edilmelidir. Ve kargo esnasında kırılacak hassas ürün olduğuna dair kargo firmasından yazılı kağıtları alınmalıdır.
 • Didosh Home didoshome.com kayıp veya hasarlı iade edilen ürün veya ürünlerden sorumlu değildir.
 • İadeler en hızlı şekilde işleme alınır. Para iadesi ürün didosh home adresine ulaştıktan sonra hemen hazırlanır hesabınıza geçmesi 7-10 iş günü sürebilir. Lütfen akılda tutun.
 • Ürünler elimize geçer geçmez incelenir. Ve eğer bir sorun görülmüş ise sizinle telefon ile iletişime geçilir.
 • İADE ÜRÜNDE İLK BÖLÜMDEKİ BÜYÜK ÖNEM ARZEDEN ŞARTLAR YERİNE GETİRİLMEMIŞ İSE ÜRÜN KABUL EDİLMEYECEK VE ALICININ ADRESİNE GERİ GÖNDERİLECEKTİR.
 • Ürüne zarar gelmemesi için paketlemenize lütfen hassasiyet gösterin. Eğer ürünle gelmis olan orjinal bir paketi de varsa o orjinal paketini de korumalı paket yaparak geri gönderiniz.
 • Kusurlu bir ürün aldığınızı düşünüyor iseniz kusuru da gösteren bir fotoğraf ile bizimle iletişime geçiniz. Eğer arzu ederseniz ve aynı üründen elimizde stokta var ise yeni ürün tarafınıza gönderilir.
 • Iade ne sebepten olursa olsun ürünü kargoya vermeden önce didosh home’ u bilgilendirmeniz gerekmektedir.

Size gelen kargo teslim anında yapmanız gereken husus:

Eğer aldığınız ürün(ler), kargo firması size ürünü teslim ederken gözle görülür bir şekilde hasarlı ise lütfen hasarlı olan paketi almayınız ve bunu kargocunuza göstererek iade ettiriniz ve bu durumu bize bildiriniz.

Eskişehir Web Tasarım