Gizlilik Politikası

COPYRIGHT © 2017 Didosh Home, Didem Ilter Coskuner. BUTUN HAKLARI SAKLIDIR.

Didosh Home ve /veya didoshome.com gizliliğinizi koruma altına alır. Didosh Home burada bu web sitesinde e-mail adresinizi ve tüm diğer adreslerinizi, telefon numaralarınızı, veri kayıtlarınızı herhangi bir şekilde veya formda kiralanmayacağı ve/veya satılmayacağını , kötü niyetle kullanılmayacağını veya değişime tabi tutulmayacağını taahhüt eder ve başka kurum ve kuruluşlar ile paylaşılmaz.

Sipariş verirken kişisel bilgiler olarak tanımlanan bu bilgiler onayınız doğrultusunda size ait üyelik hesabınızda saklanır. Site üzerinden yapacağınız kart işlemlerinin ve sipariş takibinin hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için kullanılır.

Didosh Home üstte tarif edilen bilgiyi şunlar için kullanabilir:

Web sitesimizin yönetiminde, web sitemizi size özel yapmaya, web sitesinin servisinin sizin erişiminize ve kullanımınıza izin vermeye , aldığınız ürünleri size veya teyit ettiğiniz bir adrese göndermeye, size bildiri ve fatura göndermeye, sizden ödeme kabul etmeye ve size yeni ürünler pazarlamaya.

Tüm bu kişisel bilgilere sadece, bilgilerinizi kesinlikle gizli tutmaya taahhüt etmiş, yetkili Didoshome.com personeli tarafından erişilebilir.

Bu sitenin veri tabanında güvenlik altına alınmış kişisel bilgiler (adres, yaş, cinsiyet, browser tipi, telefon numarası ve/veya e-mail adresleri vb.) diğer mecralara ve kişilere ve platformlara ulaşmadan ve ulaşmasına izin verilmeden web sitesinin ve kullanıcılarının gelişmesi veya geliştirilmesi, iyileştirilmesi için kullanılabilir.

Bu bilgilerle ilişkili bütün haklar didoshome.com’ a aittir. Kişisel bilgilerinizin asla pazarlama amaçlı kullanmayacağımızı bize bildirme hakkınız saklıdır. Bize bunu herhangi bir formasyonda posta yolu ile veya e-mail ile veya veri aldığımız mesaj bölümlerinden yazarak bildirebilirsiniz.

Didosh Home / didoshome.com’ un ilişikli ortak firmaları (üçüncü parti web-siteleri) güvenlik bildirisindeki şartlara uyarak kişisel bilgilerinin kullanımı hakkında sorumlu olacaktır ve kişisel bilgileri ne şekilde ve ne şartta olursa olsun gizli tutacaktır ve ifşa etmeyecektir.

Yukarda bahsedilen bildirimlere ek olarak, didoshome.com bu kişisel bilgileri sadece kanunen bir zaruriyet karşısında, kanuni hüküm uygulanma durumunda kanuni haklarını savunmak, belirtmek veya korumak amacıyla herhangi bir yasal işleyiş bağlamında kullanma hakkını saklı tutar.

Eskişehir Web Tasarım