Güvenli Site

Didoshome.com kişisel verilerinize yanlış kullanım, kayıp veya bilgilerde oynama yapmaya karşı teknik veya organizasyonel bütün önlemleri alacaktır . Didosh Home kişisel bilgilerinizi özel ve gizli tutmayı , üçünçü şahıslara ifşa edilmesini önlemek için tüm gerekli tedbirlerin alınmasını taahhüt eder.

Didosh Home ve didoshome.com hiçbir kişisel verilerinizi, kart numaralarınız ve şifrelerinizi kayıt etmez ve saklamaz..

Ödemelerinizi İyzico alt yapısıyla birlikte 3D secure güvenli ödeme sistemi ile çözümlüyoruz.

Kullandığımız online ödeme servisimiz iyzico tüm kartları kabul etmektedir: Discover, Visa, MasterCard, American Express vb.

Bu sistemle, kart ile yapacağınız ödemeleriniz direk olarak bankanızın kendi güvenlikli server larında gerçekleşir.

3D Secure ile güvenli kredi kartı kullanımı sunulmaktadır.

 

Siparişinizin sonunda yapmış olduğunuz ödemenin teyidi bankanın server ı aracılığıyla e-mail ile size gönderilir

İyzico alt yapısı tarafından ödeme işleminiz kabul edilmemişse, işlem otomatik olarak iptal edilir.

Ödemede anlaşmazlık olan müşteriden gelen bir siparişi iptal etme hakkını Didosh Home olarak saklı tutarız.

Banka bilgileriniz ile yaptığınız ödeme bilgileriniz size özeldir, gizlidir, biz bu bilgileri hiçbir şekilde görmeyiz ve sahip olmayız.

Data (veri) veya Bilgileriniz şifrelidir ve güvenlidir. (HTTPS yi adres URL de görürsünüz: HTTP + SSL'dir).

Bu protokol fiilen tüm browser’ larda bulunur ve sizin web’ de güvenli olarak alışveriş yapmanıza olanak verir.

(SSL: genellikle tarayıcınızın çubuğunda küçük bir asma kilit olarak görünür vaziyettedir, güvenli olduğunu temin eder).

İşlemlerinizin güvenliği bu SSL(Secure Socket Layer) sertifikası garantisi altındadır. SSL sertifikasının amacı, kullanıcı bilgisayarı ile sitenin bulunduğu ana makine(server) arasındaki bilgi akışının güvenli olarak yapılmasını sağlamaktır. Bu sayede ziyaretçi-sunucu arasındaki bilgiler şifrelenmiş olarak paketlenir ve ancak kullanıcı tarayıcısı(browser) veya sunucu tarafından çözülür. Böylelikle kullanıcı tarafından sunucuya gönderilecek önemli bilgiler, kredi kartı, üye bilgileri, vs. sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinde okunamaz veya kopya edilemez.

Bazı durumlarda bankanız sizi arayıp sipariş teyidi isteyebilir. Bankanızdaki bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.

Güvenlik açısından, kaydettiğiniz telefon numaralarınızın ve siparişiniz ile ilgili bilgi verilmesi durumlarında sistemimize girdiginiz email ve diger iletisim bilgilerinizin dogru oldugundan emin olunuz.

Bu web sayfası üzerinden girilen elektronik transferlerle bağlantılı tüm bilgiler (kredi, banka kartı bilgileri vb) encryption teknolojisi aracılığı ile koruma ve güven altındadır.

Bu güvenlik şartnamesi veya politikasını update yapmak-yenilemek bu sayfada yeni bir güvenlik şartnamesi oluşmasına sebebiyet verebilir, zaman zaman bu değişikliklerden haberdar olmak için web sitemizi kontrol edebilirsiniz.

Bu güvenlik şartnamesi ile ilgili soru öneri ve yorumlarınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz: didem@didosh.com

Eskişehir Web Tasarım