İade Şartı

Satın aldığınız bir ürünün veya ürünlerin iadesini, e-ticaret sitesi olduğumuzdan dolayı, sadece kargo yolu ile kabul edebilmekteyiz. (Lütfen şu hususa dikkat ediniz: SİZE ÖZEL ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEN ÜRÜNLERİN İADESİNİ KABUL EDEMEMEKTEYİZ).

Didosh Home – www.didoshome.com müşterilerinin memnuniyetine herzaman en yüksek değeri ve hassasiyeti gösterir.

Eğer herhangi bir sebepten dolayı ürün veya ürünlerimizden memnun olmadı iseniz - ÖZEL ÖLÇÜLER DISINDA (boyut, renk ve/veya kumaş dokusu vb.) geri gönderimlerinizi FATURA KESIM TARİHİNDEN 14 GÜN İÇERİSİNDE memnuniyetle kabul ederiz.

İade edeceğinize veya değişim yapacağınıza dair bize bildirim yapmanız zorunludur. Bildirimi e-mail veya mesaj yolu ile veya telefon ederek yapabilirsiniz veya şahsen mağazamızı da ziyaret edip satın aldığınız ürünü getirebilirsiniz.

Email veya mesaj yolu ile bildirim yaparsanız sizinle telefon aracılığı ile iletişime geçme hakkını didoshome.com saklı tutar.

Büyük önem arzeden aşağıdaki şu şartlara dikkat edilmesi gerekmektedir:

  1. Ürün veya ürünleri bizim size kestiğimiz orjinal fatura ve/veya irsaliyesi ile ve varsa üzerindeki kargo firmasının yükleme etiketi ile getiriniz. 
  2. İade edilecek ürün veya ürünler kendi orjinal hallerinde olmalıdır. Giyilmemiş, kesinlikle yıkanmamış ve/veya kuru temizleme yapılmamış, üzerine koku sinmemiş, lekelenmemiş, zarar görmemiş olmalı, orjinal paketi var ise paketi de getirilmelidir.

Dikkat arzeden diğer hususlar:

  • Iade Tel:0-532-345-4610
  • Ürün mümkünse orijinal paketinde geri gönderilmelidir.
  • İadeler en hızlı şekilde işleme alınır. Para iadesi ürün didosh home a ulaştıktan sonra ürün üzerinde inceleme yapıldıktan sonra ödenir. 
  • Ürünleri getirdiğinizde ürün üzerinde sizden kaynaklanan bir sorun görülmüş ise ürün geri kabul edilmez. Para iadesi yapılmaz.
  • İADE ÜRÜNDE İLK BÖLÜMDEKİ BÜYÜK ÖNEM ARZEDEN ŞARTLAR YERİNE GETİRİLMEMIŞ İSE ÜRÜN KABUL EDİLMEYECEKTİR.
  • Kusurlu bir ürün aldığınızı düşünüyor iseniz iade yapmadan önce kusuru da gösteren bir fotoğraf ile bizimle iletişime geçiniz. 
  • İade ne sebepten olursa olsun ürünü geri göndermeden önce didosh home’ u bilgilendirmeniz gerekmektedir.

 

Size gelen kargo teslim anında yapmanız gereken husus:

Eğer aldığınız ürün(ler), kargo firması size ürünü teslim ederken gözle görülür bir şekilde hasarlı ise lütfen hasarlı olan paketi almayınız ve bunu kargocunuza göstererek iade ettiriniz ve bu durumu bize bildiriniz.

Eskişehir Web Tasarım